ULTRA One Day (5 lēcas)

JAUNUMS
Apraksts

JAUNUMS!

ULTRA ONE Day-  Jūsu redze tiks lieliski koriģēta kā gaišā dienā, tā arī sliktas redzamības apstākļos. Šo lēcu īpašā augstas izšķirtpējas optikas tehnoloģija novērš oreolus ap gaismas avotiem un redzes miglošanos krēslā, naktī un sliktas redzamības apstākļos (piemēram, samazina pretīmbraucošo transportlīdzekļu lukturu radīto apžilbumu autovadīšanas laikā).

ULTRA ONE Day ir pasaulē pirmās kontaktlēcas, kas radītas cīņai ar sausās acs simptomiem un ir bagātinātas gan ar mitrinātājiem, gan osmoprotektoriem un elektrolītiem acs virsmas veselības uzturēšanai šūnu līmenī.

Kāpēc izvēlēties ULTRA One Day?

  • UVA un UVB filtru 2. klase. Tā bloķē līdz pat 95% no visiem UVB un 50% no visiem UVA stariem, samazinot kaitīgā starojuma negatīvo ietekmi uz aci. Uzmanību! Kontaktlēcas ar UV filtru neaizvieto saulesbrilles, jo lēca pilnībānenosedz acs virsmu un ādu ap acīm. 
  • Šo kontaktēcu izgatavošanai tiek izmantotas divas inovatīvas tehnoloģijas, nodrošinot augstu mitrināšanas līmeni un maksimālu ērtību visas dienas garumā:
    • MoistureSeal tehnoloģija,  pateicoties tās hidrofilajām sastāvdaļām, nodrošina augstu ēcas ūdens saturu. Pats silikon-hidrogēla materiāls satur 55% ūdens un, pateicoties MoistureSeal tehnoloģijai, saglabā 96% no visa mitruma pat pēc 16 stundu ilgas lēcu lietošanas.
    • ComfortFeel tehnoloģija uztur komforta sajūtu, aktivizējot sastāvdaļas, kas bagātina un stabilizē asaru plēvi. ComfortFeel tehnoloģija apvieno lēcas materiālā iestrātātus jaunākās paaudzes mitrinātājus (poloksamīns 1107 un poloksamērs 181) ūdens piesaistei uz acs virsmas, osmoprotektorus (glicerīnu un eritrolu) acs virsmas šūnu bojājumu novēršanai un elektrolītus (nātriju) šūnu stabilizēšanai.

Specifikācija
Lietošanas ilgums Dienas
Skaits iepakojumā 5
Diametrs 14.2
Ūdens daudzums 55%
Ražotājs Bausch&Lomb
Zīmols ULTRA
Dizains Sfēriska
Materiāls Kalifilcon A
DK/l, Dk/t 134

Iepakojumi

Stiprums
Rādiuss
Iepakojumi
Cena
5.90 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 1.18 €

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
Smartpost
2.50 €
Omniva
3.00 €
Latvijas Pasts pakomāti
3.00 €
DPD Pickup
3.00 €
Piegāde uz adresi
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu