Atlasīt
Pieejamība
Auditorija
Zīmols
Ietvara izmērs

Uzlabotās lasāmbrilles

 Uzlabotās lasāmbrilles ( biroja brilles) ir jaunums presbiopija cilvēku vidū. Šīs brilles palīdz līdzsvarot presbiopijas simptomus- dabisku ar vecumu saistītu redzes pasliktināšanos, kas var sākties jau 40 gados. Šīs briļļu veids,kas pazīstams arī kā uzlabotās lasīšanas brilles vai degresīvās brilles, ir paredzētas mūsdienīgai biroja videi un darbam ar datoru.   

Uzzini vairāk par uzlabotajām lasāmbrillēm

Uzlabotās lasāmbrilles jeb biroja brilles ir īpaši izstrādātas presbiopiem, kuri ilgas stundas veic redzes uzdevumus rokas stiepiena attālumā,strādā birojā vai klasē. 

Uzlabotās lasāmbrilles Jums ir ideāls risinājums, ja Jūs izjūtat:

  • Acu nogurumu ilgstoši strādājot tuvumā ar Jūsu esošajām lasāmbrillēm;
  • Grūtības nepārtraukti ņemt nost un likt atpakaļ savas esošās lasāmbrilles, lai pārietu no redzes tuvumā uz tālāku redzi. 

Šo briļļu lielākie ieguvumi - ērta un komfortabla redze iekštelpās, skaidra redze līdz pat dažu metru attālumam un viegla pierašana. 

Vai man ir nepieciešama recepte, lai pasūtītu lasāmbrilles?

Jā, lai pasūtītu īstās brilles, ir nepieciešama recepte ar precīziem parametriem abām acīm. Nepareiza stipruma lasāmbrilles var izraisīt galvassāpes, sliktu pašsajūtu un acu nogurumu. Ja rodas kāds no šiem simptomiem, noteikti apmeklējiet speciālistu un iegādājieties lasāmbrilles ar pareizo recepti.

Lai izrakstītu recepti, nav obligāti jādodas pie acu ārsta, kur rindas var būt garas. Lasāmbrilles var izrakstīt arī optometrists. Ja jūtat, ka Jūsu redze pasliktinās, bet nevēlaties valkāt brilles, optometrists kā alternatīvu var izrakstīt multifokālās kontaktlēcas. Sev tuvāko optometristu ir iespējams atrast vietnē redzesparbaude.lv

Kā rīkoties, ja tiešsaistē pasūtītās lasāmbrilles man neder?

Pirmkārt, pārliecinieties, ka esat saņēmis optometrista recepti, lai pasūtītu Jums piemērotas brilles ar atbilstošā stipruma lēcām. Mēs esam arī izveidojuši tiešsaistes rokasgrāmatu rāmju izmēra izvēlei. Ja šīs ir Jūsu pirmās brilles, veltiet dažas dienas, lai pie tām pierastu.

Preces, kas pasūtītas no lasīšanas briļļu kategorijas, nepieciešamības gadījumā var arī atgriezt 14 dienu laikā. Tāpēc, ja neesat pārliecināts, vai Jūsu izvēlētās lasāmbrilles ir piemērotas Jums, iesakām tās pasūtīt ar saņemšanu optikas veikalos vai Omniva pakomātos, kur atgriešana ir bez maksas.

 

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu