Atlasīt
Zīmols
Ražotājs
Ilgums
Dizains
Cena

Dienas kontaktlēcas

Mūsdienās vienas dienas kontaktlēcas ir no ļoti mīksta materiāla un ērti lietojamas. Dienas kontaktlēcas ir ērtākais veids, kā neuztraukties par to ilgstošu izmantošanu un kopšanu - katru reizi tiek izmantots jauns kontatklēcu pāris. 

Piedāvājums 

Dr.Lensor piedāvājumā dienas kontaktlēcas no tādiem ražotājiem kā: 

  • Alcon ( Dailies Total 1; Dailies Aqua Comfort Plus; Precision 1) , 
  • Bausch&Lomb ( Softlens Daily Disposable; BioTrue 1Day ), 
  • CooperVision ( Biomedics 1Day Extra; Clariti 1Day; ProClear 1Day, MyDay ) , 
  • Johnson&Johnson ( Acuvue Oasys 1Day, Acuvue TruEye, Acuvue Moist ) , 
  • Menicon-SOLEKO ( Diviniti Comfort Day; Miru FlatPack )
  • ClearLab ( Clear 1Day ).

Produktu klāstā pieejamas ne tikai klasiskās, dažādu paaudžu silikonhidrogēla kontaktlēcas dažādos iepakojumos, bet arī krāsaino kontaktlēcu varavīksne. 

Dienas kontaktlēcas ir praktiska alternatīva, kuru mūsdienās izmanto daudzi, kuri nevēlas ikdienā nēsāt brilles. Vienas dienas kontaktlēcas tiek uzskatītas par visveselīgākajām, jo tās ir sterilā iepakojumā un pēc izmantošanas tiek izmestas.

Arī kontaktlēcas ir sava veida medicīniska prece, kura atbilstoši jāmāk izmantot, kā arī kontaktlēcu ielikšanu un izņemšanu ieteicams iemācīties vizītē pie acu aprūpes speciālista.

Dienas kontaktlēcas - ērtākai ikdienai 

Atgādinām, ka jebkuras kontaktlēcas jāpasūta pēc kontaktlēcu receptes, kuru izrakstījis acu aprūpes speciālists, kā arī kosultējoties ar speciālistu, viņš ir ieteicis jums piemērotāko kontaktlēcu veidu no kāda pieejamā ražotāja! 

Dienas kontaktlēcas izmanto konkrētā stundu periodā strādājot, staigājot, nodarbojoties ar sportu vai aktivitātēm, kurās brilles varētu radīt diskomfortu vai traucēt.

Dienas kontaktlēcas ir vienreizējas lietošanas kontaktlēcas, tāpēc tīrīšanas vai uzglabāšanas šķīdumi tām nav nepieciešami. Pēc lietošanas, dienas kontaktlēcas tiek izmestas, tas palīdz saglabāt higiēniski drošu vidi un ikdienas komfortu, neuztraucoties par kontaktlēcu kopšanu un uzglabāšanu kontaktlēcu šķīdumā, jo katru reizi tiek izmantots jauns, vienas dienas kontaktlēcu pāris.

Tās ir viegli pārnēsāt - ielikt lieku kontaktlēcu pāri somā un nēsāt līdzi kā rezervi, ceļojot vai dodoties ikdienas gaitās. Šis ir viens no visērtākajiem un veselīgākajiem kontaktlēcu nēsāšanas veidiem, tāpēc tās ir ieguvušas lielu popularitāti.

Valkājot dienas kontaktlēcas nav jāuztraucas par lēcu saskrāpēšanos, to uzglabāšanu kontaktlēcu konteinerī, par to kopšanu vai par jebkāda veida papildus diskomfortu, kuru varētu radīt briļļu nēsāšana, jo tās prasa pietiekami atbildīgas rūpes uzglabāšanā, ilgtermiņa lietošanā, jo jaunas brilles neiegādājas katru mēnesi vai katru otro mēnesi.

Dažādi iepakojumi dienas kontaktlēcām

Dr.Lensor mājaslapā pieejamais produktu klāsts ir pietiekami plašs, arī dienas kontaktlēcas iespējams iegādāties dažādos iepakojumos, piemēram, 5, 10, 30, 90 un citos. 

Dienas kontaktlēcas, mēneša kontaktlēcas vai krāsainās kontaktlēcas iespējams iegādāties tādam periodam kādam vēlaties. Izdevīgi, kvalitatīvi un ātri - tāds ir Dr.Lensor princips. 

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu