Atlasīt

Zīmols

Ilgums

Dizains

Skaits iepakojumā

Krāsainās kontaktlēcas

Mūsdienās lielu popularitāti ir guvušas krāsainās kontaktlēcas. Ar tām var mainīt vai paspilgtināt acu krāsu. Krāsainās kontaktlēcas ir pieejamas gan vienas dienas, gan mēneša lietošanai. Lietojot mēneša lēcas, tās ir atbilstoši jākopj — pēc lietošanas tās jānomazgā ar speciāli šim nolūkam paredzētu šķidrumu, pēc tam jāievieto kontaktlēcu konteinerā līdz nākamajai lietošanas reizei. Savukārt vienas dienas lēcām nav nepieciešama ne tīrīšana, ne dezinficēšana, un uz  tām neuzkrājas olbaltumvielas.

Šīs kontaktlēcas var izmantot arī tie, kuriem ar redzi viss ir kārtībā, bet gribas pamainīt acu krāsu. 

Atgādinām, ka atkarībā no dabīgās acu krāsas — rezultāts, ievietojot krāsainās kontaktlēcas, var būt atšķirīgs vai ne tik intensīvs, kā norādīts paraugos.

Krāsainās kontaktlēcas ne tikai redzes korekcijas līdzeklis, bet arī aksesuārs
Krāsainās kontaktlēcas mūsdienās ieguvušas lielu popularitāti, jo ar to palīdzību iespējams mainīt un akcentēt savu vizuālo tēlu un personību. Pateicoties augošajam pieprasījumam, krāsaino lēcu klāsts šobrīd ir ļoti plašs, katrs var atrast krāsas un toņus atbilstoši savai gaumei. Attīstās arī ražošanas tehnoloģijas, kā rezultātā jaunākās paaudzes lēcas ir patiešām ērtas, drošas un piemērotas lietošanai ikdienā – gan kā redzes korekcijas līdzeklis, gan aksesuārs acu krāsas maiņai.

E-veikalā Lensor.eu pieejams plašs krāsaino kontaktlēcu klāsts. Visas lēcas ir no uzticamiem un pasaulē atzītiem ražotājiem, tās ir sertificētas un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. 
Krāsainās lēcas var lietot arī tad ja redze ir laba
Šīs kontaktlēcas piemērotas ne tikai tiem, kuri jau izmanto redzes korekcijas līdzekļus, bet ar tiem, kuriem redze ir laba, bet ir vēlme mainīt vai paspilgtināt savu vizuālo tēlu. Lai iegādātos krāsainās lēcas ar dioptrijām, nepieciešama redzes speciālista izrakstīta recepte. Krāsainās lēcas bez dioptrijām var iegādāties bez receptes, tomēr pirms sākt nēsāt krāsainās lēcas, rekomendējam konsultēties ar savu acu ārstu, kā arī uzzināt visu par lēcu pareizu lietošanu un kopšanu.

Krāsainās kontaktlēcas pieejamas gan vienas dienas, gan mēneša lietošanai. Ja vēlaties izmēģināt krāsainās lēcas vai arī izmantot tās tikai atsevišķos gadījumos, labāka izvēle būs vienas dienas lēcas, jo tās nebūs jātīra un jāuzglabā. Ja vēlaties šādas lēcas kā pastāvīgu redzes korekcijas līdzekli vai aksesuāru, tad izdevīgāka izvēle būs lēcas mēneša lietošanai. Tās jākopj un jāuzglabā atbilstoši ražotāja norādēm. 

Atgādinām, ka atkarībā no dabīgās acu krāsas rezultāts, ievietojot krāsainās kontaktlēcas, var būt atšķirīgs vai ne tik intensīvs, kā norādīts paraugos.

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu