Atlasīt
Pieejamība
Virtuālā pielaikošana
Auditorija
Zīmols
Ietvara izmērs
Cena

Brilles

Dr.Lensor uzskata, ka brilles veido cilvēka personību.

Mūsu piedāvājumā ir daudz dažādu veidu briļļu ietvari, kas būs piemēroti dažādām sejas formām, dzīves veidam un stilam.

Lai saprastu, kā brilles izskatās pirms pirkšanas, tad izmanto iespēju ielūkoties virtuālajā spogulī. Uzzini vairāk :

Virtuālā pielaikošana

Briļļu piedāvājums

Dr.Lensor piedāvā dažāda veida ietvarus - aviatorus, kaķacs, tauriņformas un citus sabiedrībā iecienītus briļļu ietvarus. Izvēloties briļļu ietvarus un lēcas, jāizprot vai brilles būs nepieciešamas lasīšanai, redzēšanai tālumā , darbam ar datoru vai vēl specifiskāk- būs nepieciešamas multifokālās briļļu lēcas, bet īstenībā neņemot vērā visus šos svarīgos faktorus, jāsaprot vai konkrētā ietvara krāsa piestāvēs nēsātāja acu krāsai vai matiem.

Piedāvājumā iespējams izvēlēties no tādām kategorijām kā sieviešu, vīriešu vai unisex. Specifiskāka kategorija ir “half-rim”- šī ietvara forma ir paredzēta tieši lasāmbrillēm. 

Ietvari pieejami no tādiem zīmoliem kā Armani, D&G, ICONE, JAGUAR, RAYBAN, TRENDY un citiem.

Redzes pārbaude un briļļu recepte

Lai iegādātos brilles, kuras izmantosiet kā redzes korekcijas līdzekli  (izņemot datorbrilles, jo tās iespējams iegādāties bez briļļu lēcu stiprumiem), nepieciešams veikt redzes pārbaudi, kuras laikā acu aprūpes speciālists izrakstīts recepti briļļu iegādei. Redzes pārbaudi iespējams veikt Dr.Lensor sadraudzības veikalos- Optio, Vizionette un Vision Express. Iesakām veikt redzes pārbaudi reizi pusgadā. 

Brilles iespējams izvēlēties arī bez dioptrijām, lai nēsātu kā modes aksesuāru, tāpat kā saulesbrilles.

Briļļu izvēles rokasgrāmata

 • Izvēloties briļļu ietvarus, pievērs uzmanību kā tie pieskaņojas tavai matu, acu krāsai un personīgajam stilam
 • Pārliecinies, ka ietvara izmērs ir saskaņots un atbilst tavam sejas platumam
 • Nerakstīts likums - ietvari, kas pēc formas ir pretēji tavam sejas tipam, vislabāk izcels tavas sejas labākās īpašības
 • Ieteikumi noder izvēloties gan brilles, gan saulesbrilles. Saulesbriļļu gadījumā vari izvēlēties arī lielākus ietvara izmērus (oversize style). 
 • Brilles kalpo ne tikai kā korekcijas ierīce, bet arī modes aksesuārs

Briļļu lēcas, izmērs un forma

Lēcas:

 • Standarta biezuma, kuras mūsu internetveikalā iespējams iegādāties bezmaksas, ieteicamās dioptrijas ir līdz +/- 2.00
 • Plānās, ieteicamās dioptrijas ir līdz +/- 4.00, tās ir par 20% plānākas un vieglākas nekā standarta lēcas, kā arī tām ir pilna UV aizsardzība
 • Super plānās, ieteicamās dioptrijas ir līdz +/-6.00, par 35% plānāka un vieglāka, pilna UV aizsardzība

Papildus pieejamās īpašības:

 • Pretatspīduma pārklājums, kuru Dr.Lensor piedāvā bezmaksas
 • Zilās gaismas filtrs - dzidrināta lēca ar papildus filtru augsti enerģētiskās zilās gaismas absorbcijai, darbam ar digitālajām ierīcēm. Tā samazina acu nogurumu un sasprindzinājumu.
 • Fotohromās lēcas - lēcas, kas reaģē uz gaismu. Telpās tās ir dzidras un gaišas, savukārt ārpus telpām tās kļūst tumšākas, atkarībā no saules gaismas intensitātes.

Izmērs un forma:

Pieejamie standarta izmēri ir XS, S, M, L un XL.

Pareizā briļļu izmēra atrašana, iegādājoties brilles tiešsaistē, ir ļoti svarīga. Bet vai zināji, ka tas patiesībā ir ļoti vienkārši? Lielākā daļa cilvēku nēsā M izmēra brilles.

Dr.Lensor pieejams speciāls digitāls materiāls, kurš palīdzēs piemeklēt pareizo briļļu izmēru (pat izmantojot savu bankas karti). Savu ietvaru būs iespējams atrast jebkurai sejas formai (ovālai, kvadrātveida, apļveida, trijstūrveida, sirdsveida). Sīkāku informāciju iespējams meklēt mūsu informatīvajos materiālos, kurā lasīsi arī mūsu ieteiktos padomus par briļļu izvēli. 

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu