Atlasīt
Pieejamība
Virtuālā pielaikošana
Auditorija
Zīmols
Ietvara izmērs
Cena

Saulesbrilles

Saulesbrilles nav tikai vasaras trends, kurš aizsargā acis no UV stariem, bet arī palīgs vadot automašīnu vai nodarbojoties ar sportu ziemā. 

Par gaumi nestrīdas - Dr.Lensor palīdzēs atrast Tavas īstās saulesbrilles.  Izmanto iespēju un uzlaiko saulebsrilles virtuālajā spogulī. Uzzini vairāk:

 Virtuālā pielaikošana

Piedāvājums 

Dr.Lensor piedāvājumā pieejamas saulesbrilles no klasiskākajiem RayBan modeļiem, līdz pat ekstravagantākajiem Dolce&Gabbana dizainiem. Plastmasas vai metāla rāmis? Polarizētas vai ne polarizētas briļļu lēcas? Plaša saulesbriļļu izvēle katrai kategorijai. 

Kategorijas

Dāmām saulesbrilles ir neatņemams modes trends, kungiem palīgs vadot auto saulainā vasaras vai ziemas periodā, bērniem aksesuārs pludmalē vai braucot ar riteni- tik plašs kategoriju piedāvājums ir Dr.Lensor. Mēs vienmēr piedāvājam arī klasisko alternatīvu- unisex, kura derēs ikvienam, jaunam, gados pieredzējušam, aktīvam vai slinkākam iedzīvotājam. 

“Aviator”, “ClubMaster”, “Cat eye”, “Wayfarer”, “Oval”, “Round”, “Square”, “Sport”, “Butterfly” … Dr.Lensor piedāvā visas, izvēlies savu īsto personību. 

Dr.Lensor piedāvā saulesbrilles no zīmoliem: D&G, Armani, JAGUAR, Parafina, Polaroid, Prada, RAYBAN, Tom Ford, Tommy Hilfiger, Versace un Vogue.

Saulesbrilles - praktisks aksesuārs

“Iegādājies saulesbrilles un izskaties lieliski” - īstenībā, šī ir tikai viena no funkcijām, ko Dr.Lensor produktu sortiments var piedāvāt no atpazīstamiem zīmoliem kā RayBan, D&G, Prada, Armani u.c.

“Iegādājies saulesbrilles, izskaties lieliski un pasargā redzi” - šis ir mūsu mērķis, kuru vienmēr sasniedzam. Dr.Lensor rūpējas, lai spožā saules gaisma, kura atstarojas ikdienā braucot pie auto stūres, spīd acīs skatoties pa logu vai guļot pludmalē, nekaitētu mūsu acīm un spējai redzēt. 

Saulesbrilles nepieciešamas ikvienam, tas ir praktisks, daudzpusīgs aksesuārs autovadītājam, sportistam, ko izmanto pludmalē sauļojoties, ceļojot, kāpjot kalnos, slēpojot, braucot ar riteni u.c. 

Saulesbrilles ir ilgtermiņa pirkums vieglākai un acīm draudzīgākai ikdienai dažādos apstākļos. 

Saulesbrilles sportam

Saulesbriļļu funkcija nav būt tikai aksesuāram. Saulesbrilles ar polarizētām lēcām ne tikai pasargā acis no kaitīgajiem UV stariem, bet arī novērš atspulga redzamību no atstarojošām, spīdīgām horizontālām virsmām, tieši šī iemesla dēļ polarizētas saulesbrilles iecienījuši gan ziemas sporta veidu piekritēji, kuriem varētu traucēt sniega spožums vai ledus (slēpotāji, snovotāji, kalnos kāpēji), kā arī karstāku sporta veidu dalībnieki (pludmales volejbolisti, tenisisti, u.c.), kuri nonāk tiešu saulesstaru ietekmē vairāku stundu garumā pludmalē. Pareizās saulesbrilles palīdzēs sporta veidu padarīt skaidrāku un ērtāku. Jaunās saulesbrilles no Dr.Lensor  palīdzēs sasniegt jaunas virsotnes nepiepūlot acis.

Saulesbriļļu lēcas un rāmis

Dr.Lensor piedāvā saulesbrilles ar polarizētām vai nepolarizētām briļļu lēcām. Pieejamie rāmju materiāli ir plastmasas un metāla. Sīkākai informācijai lasiet preces aprakstu vai sazinieties ar mums personīgi.

Iegāde internetā

Mūsdienās iepirkšanās interneta veikalos ir ātrākais un ērtākais veids kā iegādāties un saņemt preci, citreiz tikai atverot dzīvesvietas durvis. “Es nezinu vai man šīs brilles piestāvēs”, “Neesmu pārliecināts par pirkumu”, “Vai preci iespējams samainīt vai atgriezt”, “Vai man brilles derēs?” - Dr.Lensor piedāvā ātru piegādi pāris darba dienu laikā, atkarībā no esošajiem krājumiem noliktavā, atbilstošu preču atgriešanas politiku, lai atrastu piemēroto modeli katram klientam.

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu