Atlasīt
Zīmols
Skaits iepakojumā
Cena

Acu pilieni

Dr.Lensor piedāvā acu pilienus gan kontaktlēcu valkātājiem, gan pārējiem, kas izjūt sausumu un diskomfortu acīs.

Kad jālieto acu pilieni?

Neatkarīgi no tā vai valkājat kontaktlēcas, vai nē, apkārtējās vides apstākļi ne vienmēr ir draudzīgi acīm. Sausa vide, centrālā apkure, gaisa kondicionieri un ilgstoša skatīšanās dažādu ierīcu ekrānos - visi šie faktori ietekmē acu veselību. Acu sausums, kairinājums, asarošana ir simptomi, kurus var ārstēt ar acu pilieniem.

Dr.Lensor varat iegādāties pilienus, ko pārdod bez receptes, bet pirms jebkādu medikamentu lietošanas ieteicams konsultēties ar acu ārstu vai optometrists.

Pareiza acu pilienu lietošana

  1. Rūpīgi nomazgā rokas ar ziepēm un ūdeni, nožāvē vai noslauki ar tīru dvieli.
  2. Izņem kontaktlēcas, ja pilienus nevar lietot reizē ar lēcām. Acu pilienu lietošanas instrukcijā būs rakstīts, ja tos var lietot bez kontaklēcu izņemšanas.
  3. Atliec galvu uz aizmuguri vai apgulies uz muguras.
  4. Ar vienu roku maigi pavelc apakšējo acs plakstiņu uz leju, šādi tu izveido mazu spraudziņu starp acs ābolu un apakšējo plakstiņu.
  5. Tuvini pudelītes vai pipetes galu acs ābolam, apmēram 3 cm attālumā no acs.
  6. Viegli saspied pudelīti tā, lai acu pilieni nokļūtu acī.
  7. Šādi iepilini tik pilienus, cik norādīts instrukcijā vai ieteicis ārsts, optometrists.
  8. Pirms mirkšķināšanas aiztaisi acis uz pāris sekundēm, tas ļaus acu pilieniem pilnībā uzsūkties.

Ieguvumi lietojot acu pilienus

Acu pilieni acumirklī samitrina acs virsmu, atsvaidzina un palīdz justies komfortabli. Pilienu lietošana it īpaši svarīga kontaktlēcu valkātājiem, lēcas valkājot visu dienu. Acu pilieni ir glābiņš jutīgām un alerģiskām acīm, kurām nepieciešama rūpīgāka kopšana un pastāvīga mitruma uzturēšana. Tie garantē lielisku pašsajūtu un patīkamu kontaktlēcu valkāšanu ilgas stundas.

Acu pilieni tiek galā ar acs sarkanumu un iekaisumu (mazu niezēšanu), kā arī atjauno acs asaru plēvīti ar vien pāris piliena palīdzību. Lielu daļu pilienus var lietot kopā ar kontaktlēcām, bez nepieciešamības tās izņemt ārā.

Daži acu pilieni veido pat aizsargājošu matricu uz acu virsmas, kas neļauj iztvaikot mitrumam un palīdz acs virsmai atjaunoties. Tā pat tie palīdz samazināt acu asarošanu, jutību pret gaismu un vēju, mazina sausās acs simptomus.

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu