Atlasīt
Zīmols
Ražotājs
Ilgums
Dizains
Skaits iepakojumā

Kontaktlēcas

Dr.Lensor piedāvā labākās cenas kontaktlēcām un lēcām no populārākajiem zīmoliem - Air Optix, Dailies, Biofinity, Acuvue Oasys, Soflens u.c. Ātra piegāde, izdevīgi piedāvājumi, viss drošai kontaktlēcu pirkšanai internetā.

Kas ir kontaktlēcas vai lēcas?

Kontaktlēcas vai lēcas ir plānas, caurspīdīgas, izliektas lēcas, kuras, tās novietojot uz cilvēka acs radzenes, spēj koriģēt redzi vai mainīt acs vizuālo izskatu. Tas ir mūsdienīgs veids redzes korekcijai, kas ļauj cilvēkam izbaudīt savu ikdienu pilnā mērā.

Kādi ir galvenie iemesli kontaktlēcu lietošanai?

Lielākā daļa lietotāju kontaktlēcas izmanto tās tieši redzes korekcijai. Kontaktlēcas spēj uzlabot redzi tieši tāpat, kā jebkuras brilles. Kontaktlēcas turklāt sniedz citādāku, ļoti interesantu sajūtu - it kā valkātāja redze būtu normas robežās un tam nebūtu ne tuvredzības, ne tālredzības.

Salīdzinoši krietni mazākos apjomos tiek izmantotas arī krāsainās kontaktlēcas, kas izmaina radzenes krāsu. Tās var lietot gatavojoties kādām tematiskām ballītēm vai karnevālam. Tā pat krāsainās kontaktlēcas var lietot arī ikdienā tām veidojot nozīmīgu daļu no personas tēla.

Kāpēc izvēlēties kontaktlēcas nevis brilles?

Šo jautājumu vislabāk uzdot pašiem kontaktlēcu lietotājiem! Visdrīzāk ikviens no mums pazīst kādu, kurš lieto kontaktlēcas un ļoti iespējams, ka mēs to pat nenojaušam. Tas daļai cilvēku ir gana svarīgs iemesls kontaktlēcu lietošanai - apkārtējie nemaz nenojautīs, ka tu lieto redzes korekcijas ierīci.

Citiem daudz svarīgāka par to, ka kontaktlēcas ir nemanāmas, ir lietošanas ērtība. Brilles var gluži vienkārši traucēt, it īpaši esot aktīvam - skrienot, dejojot, peldoties un kopumā esot vidē, kur dominē kustība.

Pieejamas dažāda veida kontaktlēcas atkarībā no vajadzībām

Iepazīsti visas kontaktlēcas šeit!

Kontaktlēcu plusi un mīnusi

Pasaulē kontaktlēcas izmanto vismaz 2% iedzīvotāju un tām, protams, ir savi plusi un mīnusi.

Kontaktlēcu plusi

Izaicinājumi ar ko saskarās kontaktlēcu lietotāji

  • ilgāk lietojamās kontaktlēcas  nepieciešams tīrīt un saudzīgi uzglabāt, lai tās nesabojātu
  • daudziem lietotājiem nepieciešams adaptācijas periods pirms acs radzene pierod pie svešķermeņa (lēcas), kas atrodas uz tās
  • kontaktlēcas var daudz vieglāk izraisīt iekaisumus, jo mikrobi tiek pārnesti no pirkstiem uz acs virsmu, tāpēc uzzini vairāk, kā kopt kontaktlēcas
  • vienmēr jāatceras laicīgi noņemt lēcas, jo pārāk ilgi atrodoties uz acs, tās var radīt diskomforta sajūtu vai pat iekaisumu.

 

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu