PRECISION1® for Astigmatism

- 25 % Saņem 22.03
5.0 1 klienta atsauksme
Apraksts

PRECISION1® for Astigmatism ir vismodernākās vienas dienas toriskās kontaktlēcas, kas apvieno jaunākos tehnoloģiskos materiālzinātnes sasniegumus un Alcon zinātnē un pieredzē balstīto lēcu dizainu astigmatisma korekcijai. Šo vienas dienas vienreizējās lietošanas kontaktlēcu priekšrocības ir nenoliedzamas:

  • Īpašais kontaktlēcu materiāls sastāv no elastīgas un izcili elpojošas lēcas pamatnes un „gudrās virsmas”, kas nodrošina fantastisku mitrumu un virsmas slīdīgumu. Ar šīm lēcām acis jūtās un izskatās lieliski visas dienas garumā
  • Patentētā SMARTSURFACE™ tehnoloģija ļauj lēcas virsmai saturēt vairāk kā 80% ūdens, lai acs jutīgajai virsmai pieskartos tikai maigs mitruma slānis, kā arī palīdz saglabāt veselīgu asaru plēvīti acs virsmas dabīgai aizsardzībai.
  • Pārbaudītais Precision Balance 8|4® dizains nodrošina skaidru, asu un stabilu redzi no pirmās lēcu lietošanas minūtes līdz pat garas darba dienas beigām. 
  • Kontaktlēcās iestrādātais 1.klases UV filtrs nodrošina acu aizsardzību pret kaitīgajiem ultravioletajiem stariem, bloķējot vairāk nekā 90% UVA un vairāk nekā 99% UVB starojuma.
  •  Vienas dienas kontaktlēcu sniegtā brīvība – iespēja lietot kontaktlēcas katru dienu vai tikai reizi nedēļā, ielikt agri no rīta vai tikai vakarā. Iespēja maksāt tikai par tām dienām, kad lēcas tiek lietotas
SMARTSURFACETM
tehnoloģija nozīmē, ka lēcas pamatne ir elastīgs polimērs ar augstu ūdens saturu (51%) lieliskai skābekļa caurlaidībai, bet uz virsmas atrodas ultraplāns gēla slānis, kura ūdens saturs pārsniedz 80%. Kontaktlēcas virsma ir tikpat mitra kā cilvēka acs, nodrošinot nebijušu komforta līmeni.

Specifikācija
Rādiuss 8.5
Diametrs 14.5
Materiāls Verofilcon A
Ūdens daudzums 51%
DK/l, Dk/t 90
Dizains Toriska
Zīmols PRECISION1
Lietošanas ilgums Dienas
Skaits iepakojumā 30

Atsauksmes 1

Klientu vērtējums par preci "PRECISION1® for Astigmatism" 5.0
Aleksandra N.
14.12.2023, Latvija
Stiprums
Cilindrs
Ass
Rādiuss
Iepakojumi
Cena
45.00 € 33.75 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 1.12 €
Ietaupījums 11.25 €

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
Omniva
2.50 €
DPD Pickup
2.50 €
Piegāde uz adresi
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu