Atlasīt

Zīmols

Ražotājs

Ilgums

Dizains

Skaits iepakojumā

Mēneša kontaktlēcas

Mēneša kontaktlēcas ir atkārtoti lietojamas lēcas, kuras paredzēts nēsāt 30 dienas no iepakojuma atvēršanas brīža.

Kas ir mēneša kontaktlēcas?

Mēneša lēcas ir atkārtoti lietojamas lēcas, kuras paredzēts nēsāt 30 dienas no iepakojuma atvēršanas brīža. Mēneša kontaktlēcas parasti izvēlas kā pastāvīgu redzes korekcijas līdzekli, ko izmanto katru dienu vai ļoti bieži. Dienā tās ieteicams nēsāt ne ilgāk kā 12 stundas.

Kas jāņem vēra izvēloties mēneša lēcas?

Izvēloties mēneša kontaktlēcas, jāņem vērā, ka tās būs atbilstoši jākopj un jāuzglabā. Ja lēcas iegādājas bērnam vai jaunietiem, jāpārliecinās, ka viņš spēs ievērot atbilstošu higiēnu un lēcu kopšanas nosacījumus.

Kā jākopj mēneša kontaktlēcas?

Mēneša kontaktlēcu kopšana notiek ar speciālu lēcu šķidrumu. Pēc lietošanas lēcas ir jānomazgā ar šo šķidrumu, lai attīrītu no olbaltumvielām, lipīdiem un citiem nosēdumiem.
Šķidrumu izmanto arī lēcu uzglabāšanai speciālā konteinerā. Vienmēr pirms lēcu ielikšanas ir kārtīgi jānomazgā rokas un jāpārliecinās, ka uz rokām nepaliek mazgāšanas un slaucīšanas līdzekļu paliekas.

Kas jāņem vērā lietojot mēneša kontaktlēcas?

Redzes korekcijai izvēloties mēneša kontaktlēcas, jāievēro, ka nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt 30 dienu lēcu lietošanas termiņu, jo tas apdraud acu veselību. Tāpēc laicīgi jāiegādājas jauns lēcu pāris nomaiņai vai pēc lēcu derīguma termiņa beigām jānēsā brilles.

Dr.Lensor savu pircēju ērtībai piedāvā kontaktlēcu abonementu, lai jauns lēcu iepakojums tiktu piegādāts katru reizi pirms iepriekšējās lēcas ir nolietotas!

Kas ir pagarinātās lietošanas kontaktlēcas?

Pagarinātās lietošanas kontaktlēcas jeb diennakts kontaktlēcas ir paredzētas nēsāšanai līdz pat 24 stundām dienā, 30 dienas un naktis pēc kārtas. Ērtība, ko šīs lēcas piedāvā ir ļoti vilinoša, tomēr jāņem vērā, ka, pirms uzsākt lietot jebkuras kontaktlēcas, obligāti jākonsultējas ar acu ārstu!
Ja vēlies izmēģināt diennakts kontaktlēcas piesakies uz redzes pārbaudi pie kāda no mūsu sadarbības partneriem!

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu