Atlasīt

Zīmols

Ilgums

Dizains

Skaits iepakojumā

Mēneša kontaktlēcas

Mēneša kontaktlēcas ir paredzēts nēsāt 30 dienas no iepakojuma atvēršanas brīža. Ieteicams dienā tās nenēsāt ilgāk par 12 stundām. Mēneša kontaktlēcas ir atbilstoši jākopj — pēc lietošanas tās jānomazgā ar speciāli šim nolūkam paredzētu šķidrumu, pēc tam jāievieto kontaktlēcu konteinerā līdz nākamajai lietošanas reizei. 

Mēneša kontaktlēcām nepieciešams kopšanas šķidrums, kas gan notīra kontaktlēcas, gan noder kontaktlēcu uzglabāšanai konteinerā. 

Šajā sadaļā atradīsit arī diennakts kontaktlēcas, jeb pagarinātās lietošanas kontaktlēcas, kuras ir paredzētas nēsāšanai līdz pat 24 stundām dienā, 30 dienas un naktis pēc kārtas, tās neizņemot arī miega laikā. Tomēr jāņem vērā, ka, pirms uzsākt lietot šīs kontaktlēcas, obligāti jākonsultējas ar acu ārstu.

Kas jāņem vēra izvēloties mēneša kontaktlēcas

Mēneša kontaktlēcas parasti izvēlas kā pastāvīgu redzes korekcijas līdzekli, ko izmanto katru dienu vai ļoti bieži. Mēneša lēcas ir atkārtoti lietojamas lēcas, kuras paredzēts nēsāt 30 dienas no iepakojuma atvēršanas brīža. Dienā tās ieteicams nēsāt ne ilgāk kā 12 stundas.

Izvēloties mēneša kontaktlēcas, jāņem vērā, ka tās būs atbilstoši jākopj un jāuzglabā. Ja lēcas iegādājas bērnam vai jaunietiem, jāpārliecinās, ka viņš spēs ievērot atbilstošu higiēnu un lēcu kopšanas nosacījumus. Mēneša kontaktlēcu kopšana notiek ar speciālu lēcu šķidrumu, kuru arī varat iegādāties e-veikalā Lensor.eu. Ar šo šķidrumu lēcas pēc lietošanas ir jānomazgā, lai attīrītu no olbaltumvielām, lipīdiem un citiem nosēdumiem. Šķidrumu izmanto arī lēcu uzglabāšanai speciālā konteinerā. Vienmēr pirms lēcu aiztikšanas kārtīgi jānomazgā rokas, pārliecinoties, ka uz tām nepaliek mazgāšanas un slaucīšanas līdzekļu paliekas.

Izvēloties redzes korekcijai mēneša kontaktlēcas, vienmēr jāpadomā soli uz priekšu un laicīgi jāiegādājas jauns lēcu pāris nomaiņai. Nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt 30 dienu lietošanas termiņu, jo tas apdraud acu veselību. E-veikalā Lensor.eu mēneša kontaktlēcas iespējams pasūtīt ērti un ātri, kā arī saņemt visā Latvijā un arī Eiropā. Piedāvājam arī kontaktlēcu abonementu, kas garantēs, ka vienmēr īstajā brīdī tiks iegādāts jauns kontaktlēcu pāris.
Diennakts jeb pagarinātās lietošanas kontaktlēcas
E-veikalā Lensor.eu atradīsiet arī diennakts jeb pagarinātās lietošanas kontaktlēcas, kas ir paredzētas nēsāšanai līdz pat 24 stundām dienā 30 dienas un naktis pēc kārtas, neizņemot arī miega laikā. Tomēr jāņem vērā, ka, izvēloties šīs kontaktlēcas, obligāti jākonsultējas ar acu ārstu.

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu