Atlasīt
Pieejamība
Zīmols
Ietvara izmērs
Cena

Datorbrilles

Datorbrilles pasargā acis no ekrānu izstarotās zilās gaismas un to lietošana vakarā uzlabo miega kvalitāti. Tās ir piemērotas ikvienam - arī kontaktlēcu lietotājiem! Brilles pret zilo gaismu samazina ekrāna atspīdumu un līdz ar to acu nogurumu.

 

 Kas ir datorbrilles un kā tās var palīdzēt uzlabot tavu ikdienu?

Kāpēc nepieciešamas datorbrilles?

Mūsdienās pie dažādiem ekrāniem pavadām pat 8 stundas dienā. Pētījumi liecina, ka ekrānu izstarotā zilā gaisma ilgstošā laika periodā negatīvi ietekmē mūsu veselību - acis nogurst un kļūst sausas, redze kļūst miglaina, zilā gaisma veicina galvassāpes, vispārēju nogurumu un miega traucējumus.

Datorbrilles neļauj ekrānu izstarotajai zilajai gaismai nokļūt acs tīklenē un šādi novērš augstāk minētās kaites.

Kurš var lietot brilles darbam ar datoru?

Brilles var lietot kā pieaugušie, tā bērni. Mūsdienās laiks, ko bērni pavada pie ekrāniem strauji tuvojas un dažkārt pat pārsniedz pieaugušu lietošanas paradumus. Datorbrilles arī bērniem ar ideālu redzi palīdzēs labāk koncentrēties un novērsīs acu sausumu ilgstoši lietojot viedierīces.

Ja esat kontaktlēcu lietotājs, tad ziniet - tās var lietot komplektā ar datorbrillēm. Kontaktlēcu lietotāji var izvēlēties arī īpašas lēcas, kur jau iestrādāts slānis zilās gaismas bloķēšanai.

Ja ikdienā nēsājat brilles, tad, iegādājoties jaunu briļļu pāri, iespējams jau tajās iestrādāt zilo gaismu atstarojošu pārklājumu.

Kādi būs ieguvumi lietojot datorbrilles?

Ikdienā lietojot datorbrilles, tu:

  • Mazināsi acu pārpūli un sausumu;
  • Novērsīsi ar zilo gaismu saistītos galvassāpju cēloņus;
  • Uzlabosi miega kvalitāti pēc garas dienas lietojot ekrānus.

Kāpēc izvēlēties Dr.Lensor datorbrilles?

Bezmaksas piegāde
Bezmaksas piegāde uz visiem Omniva pakomātiem, DPD paku bodēm un skapjiem, kā arī Circle K izņemšanas punktiem Latvijā! Pasūtījumus bez maksas var saņemt arī mūsu plašajā veikalu tīklā.

14 dienu atgriešana
Pasūtī datorbrilles un pārliecinies par to pozitīvo ietekmi pats! Ja 14 dienu laikā nejūti atšķirību, tad vari atgriezt pasūtījumu un mēs atmaksāsim pirkuma vērtību!​

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu