Atlasīt
Pieejamība
Virtuālā pielaikošana
Auditorija
Zīmols
Ietvara izmērs

Optiskās saulesbrilles

Izvēle starp sliktu redzi un saulesbrillēm? Pie Dr.Lensor ir iespēja izgatavot sev arī optiskās saulesbrilles, kurās apvieno 100% UV aizsardzību, tonējumu pret spožu gaismu un apžilbšanu un nepieciešamo optisko stiprumu. Optiskās saulesbrilles apvienos ne tikai labu redzi, bet arī papildinās tavu ikdienas tēlu ar jaunu aksesuāru! 

Kas ir optiskās saulesbrilles?

Ja jums ir nepieciešamas brilles vai lēcas, lai redzētu tālumā  vai tuvumā, recepšu optiskās saulesbrilles ir ērts "divi vienā" risinājums, kas nodrošina aizsardzību pret UV starojumu un atspīdumu, vienlaikus nodrošinot asu redzi. Par saulesbrillēm nevajadzētu aizmirst nevienā gadalaikā. Ar augstu UV indeksu saulesbrilles var valkāt vienmēr, atrodoties ārpus telpām, lai aizsargātu acis no kaitīgiem UV stariem.

Dr. Lensor e-veikalā varat pasūtīt optiskās saulesbrilles ar ietvaru pēc Jūsu izvēles. Izvelieties briļļu ietvaru, ievadiet nepieciešamos briļļu lēcu parametrus un izvēlieties lēcas tonējumu, kādā vēlaties savas saulesbrilles. Izmēģini virtuālo pielaikošanu un stundas laikā pielaiko vairākus simts ietvaru, lai izvēlētos savas īstās brilles.

Kam ir piemērotas optiskās saulesbrilles?

Ja nepieciešama redzes korekcija ar lēcām vai brillēm, optiskās saulesbrilles ir ērts risinājums saulainām dienām jebkurā gadalaikā – piemēram, braucot ar automašīnu, lasot grāmatu pludmalē vai ceļojot.

Kā notiek virtuālo saulesbriļļu pielaikošana?

Īstu briļļu ietvaru virtuālais 3D modelis palīdz iegūt reālu priekšstatu par to, cik lielis ir izvēlētais briļļu ietvars un kā jūs izskatīsities tos valkājot. Briļļu pielaikošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša un ērta!

Briļļu ietvari ar virtuālo pielaikošanu ir apzīmēti ar īpašu zīmi. Atveriet produktu, noklikšķiniet uz pogas "Izmēģināt virtuāli" un izpildi visus nosacījumus. 

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu