PureVision 2 For Astigmatism

- 20 % Saņem 16.06
Apraksts

PureVision 2 For Astigmatismelpojošas silikonhidrogēla kontaktlēcas cilvēkiem ar astigmātismu, īpaši ērtas sportiska un digitāla dzīvesveida piekritējiem. Jūs varēsiet izbaudīt asu, skaidru un pastāvīgi stabilu redzi. 

Priekšrocības:

  • Auto Align dizains nodrošina dabiskumudabisku, nevainojamu komfortu un stabilitāti, lai palīdzētu samazināt miglošanos pat dinamisku fiziskuo aktivitāšu laikā, tādēļ ir īpaši lieliska izvēle cilvēkiem ar astigmātismu.
  • Unikālā plānas lēcas malas tehnoloģija nodrošina, ka PureVision 2 For Astigmatism kontaktlēca spēj uzlabot asaru cirkulāciju, kas nodrošina dabīgu radzenes arī aizsargāaizsardzību, barošanu, mitrinaāšanu un attīra radzeniīšanu.
  • Izstrādātas, ar īpašu augstas izšķirtspējas optikas gaismas pārvaldības spēju, lai samazinātu atspīdumusgaismas izkliedi, tāpēc arī cilvēki ar astigmātismu spēs izbaudīt asu, skaidru redzi pat krēslā un nakts laikā.
  • Vienīgās toriskās kontaktlēcas, kuras apstiprinātas lietošanai arī pa nakti - līdz pat secīgām  29 dienām un 30 naktīm. Uzmanību! - konsultējieties ar savu redzes aprūpes speciālistu un iepazīstieties ar kontaktlēcu lietošanas instrukciju pirms uzsākt kontaktlēcas lietot diennakts režīmā un miega laikā.

Specifikācija
Lietošanas ilgums Mēneša
Materiāls Balafilcon A
Skaits iepakojumā 6
Dizains Toriska
Zīmols BAUSCH&LOMB
Manufacturer Bausch&Lomb
Ūdens daudzums 36%
DK/l, Dk/t 91

PureVision 2 For Astigmatism

- 20 % Saņem 16.06
Stiprums
Cilindrs
Ass
Rādiuss
Iepakojumi
Cena
54.18 € 43.35 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 7.22 €
Ietaupījums 10.83 €

Piegāde

Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
Omniva
2.00 €
DPD Pickup
2.00 €
Smartpost
2.00 €
Piegāde uz adresi
3.00 €
Plānotā piegāde
-

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu