Biotrue 120ml

- 40 %
Apraksts

Biotrue™ universālais šķīdums.

Lietojot kontaktlēcas apstākļos, kas saistīti ar neizgulēšanos un intensīvu datora lietošanu, ir grūti saglabāt acu veselību un labsajūtu. Lai rūpētos par Jūsu kontaktlecām un acīm, ir izveidots kontaktlēcu kopšanas šķīdums, kas darbojas tāpat kā Jūsu acis. Biotrue universālais šķīdums nodrošina acīm raksturīgo mitrumu, jo tajā tiek izmantots lubrikants, kas dabīgi izdalās arī acīs, tas ir pH līdzsvarots un atbilst veselām asarām. Biotrue universālais šķīdums palīdz novērst asarās esošo olbaltumvielu denaturēšanos, saglabājot kontaktlēcas tīras, un iznīcina mikroorganismus, lai nodrošinātu drošu kontaktlēcu nēsāšanu.

Saturs: Hialuronāns, sulfobetaīns, poloksamīns, borskābe, nātrija borāts, edetāta dinātrijs,nātrija hlorīds, konservanti (poliaminopropila biguanīds (0,00013%) un polikvaternijs (0,001%).
Nelietojiet Biotrue šķīdumu, ja jums ir alerģija pret kādu no šīm sastāvdaļām.

Drošības pasākumi: Pēc katras lietošanas izlejiet šķīdumu no kontaktlēcu futrāļa. Glabājiet pudeli cieši aizvērtu, kamēr tā netiek lietota. Uzglabājiet istabas temperaturā. Izlietojiet līdz derīguma termiņa beigu datumam, kas noradīts uz iepakojuma. Izlejiet visu atlikušo šķīdumu 90 dienas pēc iepakojuma atvēršanas. Uzglabājiet bērniem nepieejamā un neredzamā vietā.

Specifikācija
Zīmols BIOTRUE
Manufacturer BioTrue
Apjoms 120ml

Biotrue 120ml

- 40 %
Cena
8.20 € 4.92 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 4.92 €
Ietaupījums 3.28 €

Piegāde

Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
Omniva
2.00 €
DPD Pickup
2.00 €
Smartpost
2.00 €
Piegāde uz adresi
3.00 €
Plānotā piegāde
-

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu