ACUVUE® OASYS with Transitions™

5.0 1 klienta atsauksme
Apraksts

Vai jums nepatīk sajūta, ka ir jāšķiebjas, kad acis tiek pakļautas skarbai gaismai?

Tagad jums, iespējams, tas nav jādara, pateicoties jaunajām Acuvue® Oasys kontaktlēcām ar Transitions™ Light Intelligent Technology™, kas automātiski kļūst tumšākas, pakļaujoties spilgtai gaismai.

Pirmās šāda veida kontaktlēcas, kas piedāvā visaugstāko UV aizsardzības līmeni, kas pieejams kontaktlēcām, tostarp 100% aizsardzību pret UVB stariem, kļūst tumšākas mazāk nekā minūtes laikā un izgaist, līdz tās kļūst skaidras aptuveni 90 sekunžu laikā, kad vairs neatrodas spilgtā gaismā. Rezultātā divu nedēļu atkārtoti lietojamās lēcas nepārtraukti pielāgojas no skaidras uz tumšu un atkal, palīdzot jūsu acīm pielāgoties mainīgajiem iekštelpu vai āra apgaismojuma apstākļiem daudz efektīvāk, nekā jūsu acis varētu veikt vienas pašas.

Tā ir tik patiesi novatoriska tehnoloģija, ka "Time" iekļāva Acuvue Oasys with Transitions Light Intelligent Technology savā 2018. gada 50 labāko izgudrojumu sarakstā.

Pētījumi atklāja, ka cilvēkiem, kuri valkāja šīs fotohromās kontaktlēcas, bija ātrāka fotostresa atveseļošanās, vidēji mazāk šķielēšanas un uzlabots hromatiskais kontrasts, salīdzinot ar tiem, kuri valkāja vadošās atkārtoti lietojamās kontaktlēcas.

Kam paredzētas ACUVUE® OASYS ar Transitions™ kontaktlēcas?

Vai tu zināji?

Izaicinoši gaismas apstākļi var apdraudēt vizuālo veiktspēju dažādās situācijās.

Interesants stāsts

2019. gada 27. martā — Johnson & Johnson Vision paziņoja par sadarbību ar profesionālu beisbola spēlētāju Braisu Hārperu, lai strādātu par ACUVUE OASYS ar TRANSITIONS vēstnieku. Braiss 2019. gada sezonā valkāja ACUVUE OASYS ar PĀREJUMIEM un dalījās savā pieredzē, izmantojot video satura sēriju.

"Manām acīm ir jābūt izcilā formā, lai atpazītu sikspārņa sitienus un ātri reaģētu uz lauka visu veidu apgaismojuma apstākļos," sacīja Braiss Hārpers. "Kopš es valkāju ACUVUE OASYS ar TRANSITIONS, lai sagatavotos sezonai, es varu mazāk šķielēt un redzēt vairāk."

 

Kā viena kontaktlēca var piedāvāt 7 izmērus izcilai vizuālajai veiktspējai?

ACUVUE® OASYS ar Transitions™ Light Intelligent Technology™ ir pirmā šāda veida kontaktlēca, kas sniedz ne tikai redzes asumu un komfortu, bet arī iekļauj jaunu gaismas pārvaldības tehnoloģiju, kas nemanāmi un dinamiski pielāgojas dažādiem apgaismojuma apstākļiem.

Kas var valkāt ACUVUE® OASYS ar Transitions™ kontaktlēcām?

Šī kontaktlēca ir paredzēta ikvienam tālredzīgam vai tuvredzīgam vai ikvienam, kas meklē gaismas pārvaldības priekšrocības, tostarp tiem, kam nav nepieciešama redzes korekcija. Šis produkts pašlaik nav pieejams cilvēkiem ar astigmatismu vai presbiopiju.

Kā kontaktlēcas pielāgojas mainīgai gaismai?

ACUVUE® OASYS ar Transitions™ kontaktlēcām nemanāmi reaģē, ja tās tiek pakļautas UV un augstas enerģijas redzamās (HEV) gaismas iedarbībai. Kontaktlēcas kļūst tumšākas mazāk nekā minūtes laikā un pēc tam 90 sekunžu laikā ātri izgaist no tumšas uz skaidru, ja tās tiek izņemtas no tiešiem saules stariem.

Vai šīs jaunās kontaktlēcas darbojas telpās un ārā?

Jā. Neatkarīgi no tā, vai tās ir iekštelpās vai ārā, dienā vai naktī, šīs kontaktlēcas dinamiski pielāgojas dažādiem apgaismojuma apstākļiem un ātri mainās no tumša uz skaidru un atpakaļ. Tie arī ātri mainās, dodoties no āra uz iekštelpu, kur jums tas visvairāk nepieciešams.

Vai kontaktlēcas var filtrēt zilo gaismu?

Jā. ACUVUE® OASYS ar Transitions™ aktīvi filtrē spilgtu gaismu, bloķējot līdz 15% zilās gaismas iekštelpās un līdz 55% ārā, kur jums tā visvairāk nepieciešama.

Vai es varu valkāt kontaktlēcas, braucot naktī?

Jā. Kontaktlēcas samazina oreolu (vidēji līdz 18%) un zvaigžņu uzliesmojumus (līdz 28%), ar kuriem jūs saskaraties, braucot naktī, tostarp tos, ko rada skarbas HEV gaismas. Viņi pat strādā aiz vējstikla.

Kā tas izskatās manā acī? Vai viņiem kļūs tumšs?

Kontaktlēcas kļūst tumšākas, ja to aktivizē UV un/vai HEV gaisma, taču tās ir izstrādātas, lai samazinātu acs dabiskā izskata ārējās izmaiņas. Aktivizācijas līmenis vienmēr mainās, reaģējot uz gaismu, un ātri izzūd līdz skaidram visos apgaismojuma apstākļos — pat tad, ja atrodaties iekšā vai neatrodaties tiešos saules staros.

Vai ACUVUE® OASYS ar Transitions™ kontaktlēcām aizstāj saulesbrilles?

Nē. Tie neaizstāj aizsargājošus UV starojumu absorbējošus brilles, piemēram, UV starojumu absorbējošas brilles vai saulesbrilles, jo tās pilnībā neaizsedz aci un apkārtējo zonu. Tomēr tās var izmantot ar saulesbrillēm.

Nē. Tie neaizstāj aizsargājošus UV starojumu absorbējošus brilles, piemēram, UV starojumu absorbējošas brilles vai saulesbrilles, jo tās pilnībā neaizsedz aci un apkārtējo zonu. Tomēr tās var izmantot ar saulesbrillēm.

Specifikācija
Rādiuss 8.4
Diametrs 14.0
Materiāls Senofilcon A
Ūdens daudzums 38%
DK/l, Dk/t 121
Dizains Sfēriska
Zīmols OASYS
Lietošanas ilgums 2 nedēļu
Skaits iepakojumā 1

Atsauksmes 1

Klientu vērtējums par preci "ACUVUE® OASYS with Transitions™" 5.0
Irina I.
22.11.2022
Stiprums
Daudzums
Cena
9.89 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 9.89 €

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
Omniva
2.50 €
DPD Pickup
2.50 €
Piegāde uz adresi
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu