KLORANE SAUSAIS ŠAMPŪNS TONĒTS AR AUZĀM UN KERAMĪDU 150ML

Apraksts

Piemērots brūniem un tumšiem matiem gan sievietēm, gan vīriešiem. Šis maigs sausais šampūns ar auzu ekstraktu un keramīdiem, satur īpaši absorbējošus pulverus, kas saudzīgi attīra galvas ādu un brūnus līdz tumši brūnus matus bez ūdens. Dažu minūšu laikā tas piešķir matiem apjomu un vieglumu. Ideāli piemērots steidzīgām situācijām vai gulošiem cilvēkiem, kad nav iespējams mazgāt matus. Jaunā formula apvieno mīkstinošu auzu ekstraktu, aizsargājošu keramīdu, īpaši absorbējošus pulverus un dabīgas izcelsmes pigmentus, lai attīrītu, aizsargātu, atsvaidzinātu un piešķirtu matiem vieglumu.

Ieguvumi

  • ATTĪRA: sausais šampūns, kas absorbē lieko sebumu un maigi attīra.
  • ATSVAIDZINA: nodrošina svaigumu no saknēm līdz matu galiem.
  • AIZSARGĀ: aizsargā galvas ādu.
  • Satur 99% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu.

UZMANĪBU! HERMETIZĒTS PRODUKTS: VAR EKSPLODĒT, JA IR UZKARSIS. SARGĀJIET NO SAULES GAISMAS. NEPAKĻAUT TEMPERATŪRAS IEDARBĪBAI, KAS PĀRSNIEDZ 50 º C/122 º F. IZVAIRĪTIES NO SASKARSMES AR UGUNI. PRODUKTU NETURĒT KARSTUMA TUVUMĀ, KARSTĀM VIRSMĀM, DZIRKSTELĒM, ATKLĀTĀM LIESMĀM UN CITIEM AIZDEGŠANĀS AVOTIEM. NESMĒĶĒT PRODUKTA LIETOŠANAS LAIKĀ. UZGLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. NEDURT, NEDEDZINĀT, NECENSTIES ATVĒRT ARĪ PĒC PRODUKTA IZLIETOŠANAS.

Lietošana

Flakonu pirms lietošanas labi sakratīt. Izsmidzināt matos no 15 cm attāluma, atstāt uz 2 minūtēm, pēc tam izķemmēt matus. Lietot pēc vajadzības. Neizsmidzināt tuvu acīm.

Sastāvs

Butane. Propane. Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch)*. Isobutane. Alcohol*. Zea Mays (Corn) Starch (Zea Mays Starch)*. Avena Sativa (Oat) Sprout Oil (Avena Sativa Sprout Oil)*. Sodium Dilauramidoglutamide Lysine*. Butylene Glycol*. Cellulose*. Cyclodextrin*. Fragrance (Perfume). Iron Oxides (Ci 77491)* (Ci 77492)* (Ci 77499)*. Isopropyl Myristate*. Magnesium Stearate*. Microcrystalline Cellulose*. Water (Aqua)
99% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu. Pulveri 100% dabiskas izcelsmes.

Specifikācija
Zīmols KLORANE
Apjoms 150ml
Cena
17.00 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 17.00 €

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
DPD Pickup
2.50 €
Omniva
2.50 €
Piegāde uz adresi
5.00 €
Unisend pakomāti
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu