Diviniti Comfortday Day Multifocal (30 lēcas)

Saņem 28.05
Apraksts

LOW (no +0,75 līdz +1,75)
HIGH (no +2,00 un vairāk)

Diviniti Comfort DAY multifokālās kontaktlēcas apvieno visas vienas dienas kontaktlēcu priekšrocības ar Menicon īpašo dizaina tehnoloģiju. Īpašais kontaktlēcas iepakojums atvieglo lēcu ielikšanu acīs un nodrošina īpašu tīrības pakāpi. 

Priekšrocības: 

  • Multifokālās kontaktlēcas spēj aizvietot lasāmbrilles – cilvēkiem noteiktā vecumā nodrošinot skaidru redzi vienlaikus tālumā, tuvumā un visos pārējos attālumos. Vienas dienas multifokālo kontaktlēcu priekšrocība ir lietot šo korekcijas līdzekli tad, kad iepatīkas.
  • Gudrais pieskāriens- īpaša atbalsta konstrukcija lēcas blisterī, kas neļauj lēcai iepakojumā saņurcīties vai iegulties nepareizi. Tas nozīmē, ka, atverot blisteri, kontaktlēca vienmēr būs novietota tā, ka to var satvert un likt acīs, nepārbaudot lēcas izvērsumu.
  • Tehnoloģiskais balanss- Diviniti Comfort DAY Multifocal apvieno MeniSilkTM Air un NanoGlossTM Pro patentētās tehnoloģijas, radot elpojošu, maigu, plānu un izcili slīdīgu kontaktlēcu materiālu.
  • Diviniti Comfort DAY izceļas citu citu kontaktlēcu pulkā ar īpašu mīkstu un piekļāvīgu materiālu, bet lēcas virsma ir tik slīdīga, ka mirkšķināšana ar kontaktlēcām ir ērta un netraucēta.
  • Neiroadaptīvs dizains- Tas nozīmē, ka lēcas optisko stiprumu profils ir īpaši izstrādāts dabīgas abu acu kopredzes un precīzas telpiskās trīsdimensionālās uztveres nodrošināšanai. Šo kontaktlēcu funkcionēšana noris pateicoties vienlaicīgajai redzes uztverei un tehnoloģija izstrādāta, balstoties uz rūpīgiem daudzu pacientu redzes uztveres pētījumiem un eksperimentālo modeļu testiem. Sarežģīts zinātniski pētnieciskais darbs ir vainagojies ar panākumiem – mūsu rīcība ir komfortabla un ērti lietojama vienas dienas kontaktlēca.

Specifikācija
Rādiuss 8.4
Diametrs 14.2
Materiāls Midafilcon A
Ūdens daudzums 56%
DK/l, Dk/t 91
Dizains Multifokāla
Zīmols DIVINITI
Lietošanas ilgums Dienas
Skaits iepakojumā 30

Dr.Lensor iesaka šo preci

Stiprums
Aditīvs
Rādiuss
Iepakojumi
Cena
45.30 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 1.51 €

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
Omniva
2.50 €
DPD Pickup
2.50 €
Piegāde uz adresi
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu