Tavs atlaides kods!

Atlaides kods- SAVE40

Laipni lūdzam!

Dr.Lensor viemēr cenšas Tev piedavat labāko cenu kontaktlēcām, ātru un BEZMAKAS piegādi ( kādā no sadarbības optikas saloniem visā Latvijā), briļļu komplekti un saulesbriles no jaunākajām kolekcijām, kā arī mūsu TOP prece- datorbrilles. 

Šodien DĀVINAM vienreizēju -40% atlaidi visiem produktiem TAVAM PIRMAJAM PIRKUMAM! Atlaides kods- SAVE40

SVARĪGI: jo lielāku kontaktlēcu daudzumu iegādāsieties uzreiz – jo vairāk ietaupīsiet!

Kā strādā atlaides kods?

  • Kļūsti par Dr.Lensor lietotāju- reģistrējies;
  • Izvēlies preces un pievieno grozam;
  • Groza sadaļā norādi atlaides kodu: SAVE40
  • Atlaides kods derīgs vienam pirkumam

Sāc iepirkties

Mūsu klientu iecienītie produkti

BIOFINITY®  mēneša kontaktlēcas, kas izgatavotas no silikona hidrogēla, saglabājot optimālu mitruma un skābekļa līdzsvaru , īpaši piemērots cilvēkiem ar sausām acīm. Biofinity ir arī Biofinity XR līnija īpaši lielām dioptrijām, kā arī toriskās  un multifokālās  kontaktlēcas.

ES vēlos

 

ACUVUE OASYS® ar HYDRACLEAR® PLUS divu nedēļu kontaktlēcas — elpojošas, mitras un īpaši gludas lēcas ļauj jums justies lieliski un ir augsta aizsardzība pret UV stariem.

ES vēlos

 

Jaunās TOTAL30® — pirmās un vienīgās mēneša lēcas ar "Water Gradient" tehnoloģiju, kas notur gandrīz 100% ūdens uz kontaktlēcas virsmas, tāpēc ar šīm kontaktlēcām Jūs gandrīz aizmirsīsiet, ka lietojat  kontaktlēcas.

ES vēlos

 Lensor.eu ir pārdomāta izvēle!

Dr.Lensor ir daļa no Baltijas vadošā optikas preču un pakalpojumu uzņēmuma OC VISION! Esam lepni par vairāk kā 70 optikas saloniem Latvijā un Lietuvā, kā arī 500 darbinieku kolektīvu ar vislabākajiem nozares speciālistiem! Mūsu ilggadējā sadarbība ar slavenākajiem ražotājiem garantē Jums oriģinālus produktus, bagātīgu sortimentu un vienmēr labākās cenas. 

Tagad Tev ir iespēja pārliecināties par savas izvēles pilnīgu piemērotību, izmanto mūsdienīgu 3D virtuālo briļļu uzmērīšanas tehnoloģiju. Izvēlies ietvarus vai saulesbrilles un apskati, kā Tev tie piestāv.Nekad nav bijis tik vienkārši izvēlēties brilles, neizejot no mājām! PAMĒĢINI

Sāc iepirkties

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu