KARSTĀ un AUKSTĀ sausās acs komprese

Apraksts

Medicīniskā acu komprese sausās acs, acu diskomforta, acu noguruma un sūrstēšanas ārstēšanai.

Komprese pilkdīta ar MicroBeads īpašajām lodītēm, kas uzsildīta uztur siltumu vai atdzesēta saglabā aukstumu ilgāk nekā citas komperciālās acu kompreses. Piedevām, īpašā tehnoloģija ļauj kopresei ilgstoši izdalīt mitru silotumu, kas ir īpaši svarīgi tādu saslimšanu kā sausās acs, meiboma dziedzeru disfunkcijas, mieža grauda un citu ārstēšanai.

Kompresei ir viens izmērs ar regulējamu siksnas garumu un mīksts, antibakteriāls auduma pārvalks, kas īpaši apstrādāts, lai iznīcinātu baktērijas, tā nodrošinot kompreses sterilitāti.

HOT & COLD kompresi iespējams lietot divejādi:

  • Siltu – uzsildot mikroviļņu krāsnī – pierādīta efektivitāte meiboma dziedzeru disfunkcijas un blefarīta, sausās acs saslimšanas, miežagrauda un saistīto simptomu kā acu sūrstēšanas, graušanas un iekaisuma ārstēšanā.
  • Aukstu - tādos gadījumos kā siena drudzis, iekaisums, galvassāpes un migrēna vai sakarsušu ķermeņa daļu atvēsināšanai.

Komprese ražota un patentēta Lielbritānijā, vadošo sausās acs speciālistu ciešā uzraudzībā.

Ja lietojat kontaktlēcas, tās ir JĀIZŅEM NO ACĪM pirms EyeDoctor® lietošanas. Lūdzam rūpīgi iepazīties ar lietošanas instrukciju. Jūsu acu aprūpes speciālists vai ārsts var sniegt medicīniskus norādījumus, kā tieši jums jālieto EyeDoctor®. Ja neesat pārliecināts par EyeDoctor® lietošanu vai simptomi nepāriet vai pastiprinās, konsultējieties ar savu ārstu vai acu aprūpes speciālistu.

Specifikācija
Zīmols BODYDOCTOR
Apakštips compr
Cena
18.00 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 18.00 €
Preču pieejamība veikalos

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
DPD Pickup
2.50 €
Omniva
2.50 €
Smartpost
3.00 €
Latvijas Pasts pakomāti
3.00 €
Piegāde uz adresi
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu