The Eye Doctor Lid Wipes (2gb)

- 25 %
5.0 1 klienta atsauksme
Apraksts

The Eye Doctor Lid Wipes - salvetes plakstu higiēnai ir hipoaleģiskas vienreizējās lietošanas salvetes, kas piesātinātas ar fizioloģisko šķīdumu, piemērotas plakstiņu un ādas ap acīm kopšanai mājas apstākļos un ceļojumos. Piemērotas arī ikdienas higiēnai, drīkst lietot vairākas reizes dienā pēc vajadzības.

Priekšrocības:

  • nesatur konservantus,
  • nesatur detergentus,
  • ir piesūcinātas ar sterilu fizioloģisko šķīdumu, lai atvēsinātu, maigi attīrītu un atsvaidzinātu plakstu ādu un ādu ap acīm.
  • īpaši piemērotas jutīgām acīm. 
  • salvetes īpaši ieteicamas tās ir cilvēkiem, kas cieš no blefarīta jeb plakstiņu iekaisuma, meibomu dziedzeru disfunkcijas un sausās acs sindroma.  

Lietošana: Rūpīgi nomazgājiet un noslaukiet rokas. Izņemiet salveti no iepakojuma, aizveriet acis un noslaukiet plakstu un skropstas virzienā no deguna uz deniņiem. Katrai acij izmantojiet savu salveti.

Pilnvērtīgai acu aprūpei acu pārpūles efektu mazināšanai un sausās acs ārstēšanai izmantojiet The Eye Doctor Lid Wipes salvetes kombinācijā ar silto acu kompresi un veiciet plakstu masāžu:

  1. Uzsildiet plakstus, izmantojot The EyeDoctor silto acu kompresi, precīzi ievērojot šīs kompreses lietošanas instrukciju.
  2. Veiciet plakstu masāžu: skropstu augšanas virzienā maigi masējiet augšējo un apakšējo plakstiņu ar pirkstiem dažas reizes, lai atbrīvotu Meiboma dziedzerus no sašķidrinātā sekrēta, kas sakrājies dziedzeru kanālos, un atbrīvotu vietu jaunveidotam sekrētam.
  3. Izmantojot The Eye Doctor Lid Wipes skropstu salveti, notīriet skropstu saknes un plaksta malu no sekrēta un gļotām. Katrai acij izmantojiet savu salveti.

Produkta ķīmiskais sastāvs:  Katra salvete satur 0,9 % nātrija hlorīda šķīduma. 

*Iepakojumā 20gab.

Specifikācija
Zīmols BODYDOCTOR
Skaits iepakojumā 2
Apakštips salvete

Atsauksmes 1

Klientu vērtējums par preci "The Eye Doctor Lid Wipes (2gb)" 5.0
Ļuba G.
18.03.2023, Latvija

Atsauksmes par citiem šī produkta iepakojumiem

Klientu vērtējums par preci "The Eye Doctor Lid Wipes" 5.0
Kristīne D.
24.01.2023

Iepakojumi

Cena
24.00 € 18.00 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 9.00 €
Ietaupījums 6.00 €
Preču pieejamība veikalos

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
Omniva
2.50 €
DPD Pickup
2.50 €
Piegāde uz adresi
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu