SofLens Toric (6 lēcas)

- 20 % Saņem 07.03
Apraksts

Ražotājs nenodrošina laicīgu šī produkta piegādi novecojušās ražošanas tehnoloģijas dēļ un iesaka izvēlēties aktuālo jauno produktu - Ultra for Astigmatism. Pāreja uz jauno produktu pieļaujama bez optometrista konsultācijas- SofLens Toric izrakstītās receptes ir derīgas arī Ultra for Astigmatism iegādei

SofLens Toric kontaktlēcas ir izstrādātas, lai palīdzētu cilvēkiem ar astigmatismu baudīt kristāldzidru skatu ar augstu komforta līmeni. Šīs mīkstās mēneša lēcas ir izstrādātas tā, lai tās droši novietotos uz acs pat visdramatiskākajos astigmatisma gadījumos. Tās var valkāt līdz pat 30 dienām pēc kārtas.

Izcilu komfortu nodrošina arī šīs iespaidīgās toriskās kontaktlēcas astigmatismam. SofLens Toric ir slaveni ar savu lielisko ūdens aizturi. Tas palīdz nodrošināt ērtu valkāšanu un uzturēt acis mitrinātas visas dienas garumā. Mitrinamais materiāls ir arī izstrādāts tā, lai tas būtu izturīgs pret nogulsnēm. Tas nozīmē, ka tiks samazināta iespēja, ka uz lēcas uzkrāsies netīrumi, gruži vai olbaltumvielas, kas traucēs jūsu redzei.

Specifikācija
Dizains Toriska
Materiāls Alphafilcon A
Ūdens daudzums 59%
Ražotājs Bausch&Lomb
Skaits iepakojumā 6
Zīmols SOFLENS
Lietošanas ilgums Mēneša
DK/l, Dk/t 22

Dr.Lensor iesaka šo preci

Stiprums
Cilindrs
Ass
Rādiuss
Iepakojumi
Cena
52.80 € 42.24 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 7.04 €
Ietaupījums 10.56 €

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
Smartpost
3.00 €
Latvijas Pasts pakomāti
3.00 €
DPD Pickup
4.00 €
Piegāde uz adresi
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu

Atgriezties uz grozu