KLORANE SAUSAIS ŠAMPŪNS AR NĀTRU EKSTRAKTU TUMŠIEM MATIEM 150ML

- 25 %
Apraksts

Šampūns ar nātru ekstraktu efektīvi samazina matu taukainību. Lietojams bez ūdens, kad nepieciešams. Mati kļūst tīri un atsvaidzināti. Ideāli piemērots ātrai un ērtai lietošanai steidzīgos brīžos vai gadījumos, kad nav iespējams mazgāt matus, piemēram, gulošiem cilvēkiem. 

UZMANĪBU! HERMETIZĒTS PRODUKTS: VAR EKSPLODĒT, JA IR UZKARSIS. SARGĀJIET NO SAULES GAISMAS. NEPAKĻAUT TEMPERATŪRAS IEDARBĪBAI, KAS PĀRSNIEDZ 50 º C/122 º F. IZVAIRĪTIES NO SASKARSMES AR UGUNI. PRODUKTU NETURĒT KARSTUMA TUVUMĀ, KARSTĀM VIRSMĀM, DZIRKSTELĒM, ATKLĀTĀM LIESMĀM UN CITIEM AIZDEGŠANĀS AVOTIEM. NESMĒĶĒT PRODUKTA LIETOŠANAS LAIKĀ. UZGLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. NEDURT, NEDEDZINĀT, NECENSTIES ATVĒRT ARĪ PĒC PRODUKTA IZLIETOŠANAS. 

Lietošana

Flakonu pirms lietošanas labi sakratīt. Pagriezt vāciņu uz labo pusi, lai atvērtu. Turēt vertikāli un iepūst matos no 10 cm attāluma. 2 min. paturēt, pēc tam izķemmēt matus. Uzreiz izskalot, ja iekļuvis acīs. Dermatoloģiski testēts.

Sastāvs

Butane. Propane. Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch). Isobutane. Alcohol Denat.. Aluminum Starch Octenylsuccinate. Cetrimonium Chloride. Cyclodextrin. Fragrance (Perfume). Iron Oxides (Ci 77491) Iron Oxides (Ci 77492) Iron Oxides (Ci 77499). Isopropyl Myristate. Polysorbate 20. Propylene Glycol. Silica. Urtica Dioica (Nettle) Root Extract (Urtica Dioica Root Extract). Water (Aqua)

Specifikācija
Zīmols KLORANE
Apjoms 150ml
Cena
17.00 € 12.75 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 12.75 €
Ietaupījums 4.25 €

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
DPD Pickup
2.50 €
Omniva
2.50 €
Piegāde uz adresi
5.00 €
Unisend pakomāti
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu