kontaktläätse / Essilor / Prilliklaasid

Essilor AS Ormix 1.61 Crizal Alize + UV

Ühe läätse hind
55,00 eur 27.50 eur
-50%
(minimaalne kogus on 2)
Kogus
Prillide retsept
Vasak
Parem
Tugevus
Raadius
Silinder
Telg
lisa
Värv
lisa
Pupillide vahekaugus
If the recipe shows only the total pupillary distance, then the given number should be divided by 2 (both eyes have the same parameters)
x
-50%
eur .

Essilor AS Ormix 1,61 Crizal Alize+ UV ir monofokālā, asfēriskā dizaina polimēra lēca ar lielisko Crizal Alize+ UV daudzslāņu dzidrinošo pārklājumu. Lēca ir izgatavots no augsto tehnoloģiju materiāla Ormix 1,61 ar refrakcijas koeficientu 1,61. Asfēriskā lēcas dizaina konstrukcija nodrošina lielisku optisko redzes kvalitāti, augstu attēla pārnesi līdz pašām lēcas malām, plakanu profilu un lielisku estētisko izskatu.

Pateicoties lēcas materiāla refrakcijas indeksam un asfēriskajam lēcas dizainam Essilor AS Ormix 1,61 Crizal Alize+ UV lēca ir 30% plānāka un 30% vieglāka par parastajām polimēra lēcām. Essilor AS Ormix 1,61 Crizal Alize+ UV lēcas ir 7 reizes izturīgākas kā parastās polimēra lēcas, tādēļ tās ir drošākas, ar ilgāku kalpošanas ilgumu un tām ir augsta stiepes izturība, kas ļauj montēt šīs lēcas jebkura veida briļļu ietvaros.

Crizal Alize+ UV lēcu pārklājums uzlabo lēcu ūdens atgrūšanas īpašības. Tām papildus ir īpaši cietais slānis SR Booster, kas ir ļoti izturīgs pret skrāpējumiem. Crizal Alize+ UV lēcu pārklājums atgrūž putekļus un taukus. Lēcas ir patiesi viegli tīrīt.

Crizal Alize+ UV lēcu pārklājums nodrošina lēcām visaugstāko caurspīdīgumu, kā arī maksimālu acu aizsardzību pret UV starojumu, kas atstarojas no lēcu aizmugures.

Essilor AS Ormix 1,61 Crizal Crizal+ UV briļļu lēcas atbilst braukšanas standartiem dienas un nakts laikā un samazina spīdumus no tuvojošos automašīnu lukturiem.

Šīm lēcām ir vislabākā gaismas caurlaidība 99,2%, atlikušais gaismas reflekss ir gaiši zaļš un E-SPF (acu aizsardzības faktors) šim lēcām ir 25, kas šodien ir visaugstākais skaitlis caurspīdīgām lēcām.