DEXERYL MĪKSTINOŠS KRĒMS 250G

Apraksts

Medicīnisks līdzeklis.

Krēma "Dexeryl"® lietošanas nolūks: Tas tiek izmantots kā aizsargkrēms ādas sausuma (kserozes) pazīmju un simptomu ārstēšanai, īpaši dažādu ādas slimību, piemēram, atopiskā dermatīta, ihtiozes, un staru terapijas izraisītas eritēmas gadījumā. Piemērots lietošanai no dzimšanas.

Krēma "Dexeryl"® iedarbība uz ādu: Krēms "Dexeryl"® ir izstrādāts ādas sausuma (kserozes) pazīmju un simptomu ārstēšanai.

Baltā mīkstā un šķidrā parafīna sastāvdaļas veido aizsargplēvīti, kas:

  • Fiziski samazina iztvaikošanu, novēršot dehidratāciju (ūdens zudumu); 
  • Aizsargā ādu no ārējiem bojājumiem.
  • Papildus, glicerīna mitrinošā iedarbība palīdz uzturēt ādas mitruma līdzsvaru. Krēma "Dexeryl"® sastāvs arī mazina iekaisumu un palīdz pasargāt ādu no tā. 

Lietošana

Krēms ir paredzēts vienīgi ārīgai lietošanai. Plānu kārtu krēma uzklāj uz ārstējamā ādas apgabala 1 vai 2 reizes dienā, vai arī biežāk, ja nepieciešams, bet ne vairāk kā 6 reizes dienā.

Sastāvs

Glicerīns, baltais mīkstais parafīns, šķidrais parafīns, glicerīna monostearāts, stearīnskābe, dimetikons, makrogols 600, trolamīns, akrilamīda/akriloildimetiltaurāta kopolimērs, izoheksadekāns, polisorbāts, pentilēnglikols, etilheksilglicerīns, karbomērs un attīrīts ūdens.

Specifikācija
Zīmols DEXERYL
Apjoms 250g
Cena
15.00 €
Tu saņemsi 1 gab.
Cena par gab. 15.00 €

Piegāde

Plānotā piegāde
-
Saņemšana optikas veikalā
bezmaksas
DPD Pickup
2.50 €
Omniva
2.50 €
Piegāde uz adresi
5.00 €
Unisend pakomāti
5.00 €

Piegādes valsts Latvia Latvija un valoda latviešu